ПрАТ «БК «Будмеханізація» - лідер з нерухомості у Херсоні.

Основною діяльністю будівельної компанії "Будмеханізація" є комплекс послуг з розвитку будівельних проектів. Компанія має в своєму штаті висококваліфікованих фахівців різного напрямку, що дозволяють проводити всі необхідні дії для реалізації бізнес-процесу розвитку яких типів будівель та будівельних проектів будь-якого напрямку і складності.

Рік заснування - 1949

  Надійно та якісно будуємо
  Зручна інфраструктура
  Мотивовані, висококваліфіковані фахівці віддані своїй роботі


Наше завдання

Наше партнерство з нашими клієнтами ґрунтується на взаємній довірі і ми робимо те, що найкраще для наших клієнтів, дотримуючись цінностей та методів нашої компанії.

Наше бачення

Якщо ви шукаєте надійну будівельну компанію, то ми є правильним вибором для Вас.

Наші цілі

Нашою метою є постійно перевищувати очікування нашого клієнта, щоб забезпечити якісне будівництво. Члени нашої команди постійно перевіряють виконану роботу.

Безпека

Планування безпекового середовища відповідно до затверджений стандартів.

Команда

Для того, щоб стати лідером галузі, нам важливо заохочувати командну роботу для вирішення будь-яких викликів і спільного досягнення результатів.

 


 

Основною діяльністю будівельної компанії БУДМЕХАНІЗАЦІЯ є комплекс послуг з розвитку будівельних проектів. Компанія має в своєму штаті висококваліфікованих фахівців різного напрямку, що дозволяють проводити всі необхідні дії для реалізації бізнес-процесу розвитку проектування, узгодження та будівництва проектів будь-якого напрямку і складності.

Основними напрямками діяльності будівельної фірми є будівництво житлових будинків і будівель промислового призначення. Протягом багатьох років компанія надає послуги ремонтних, реставраційних та будівельних робіт у Херсоні та по всій території України.

 

Наша команда

Picture of Станіслав Трошин

Станіслав Трошин

Керівник ПрАТ «БК «Будмеханізація»